E D E M

Посвяткуємо?


Що потрібне для прекрасного банкету? Звичайно, відмінний банкетний зал! Зал, який не лише буде затишним для найрізноманітніших компаній, але й подарує незабутні враження, море задоволень, океан комфорту. Не варто також забувати про пропоновані страви, розважальні програми, рівень сервісу на Вашому святі.

Чи можливо поєднати всі ці якості в одному банкетному залі? Відповідь: можливо! Банкетний зал ресторану «Едем» радий запропонувати Вам свої послуги. Ви будете вражені багатим інтер'єром і вишуканим вбранням приміщення. Оригінальні підходи в декорі створюють атмосферу урочистості і свята, але в той же час не позбавляють затишку.

І не соромтеся запрошувати гостей, в ресторані можуть відпочивати 300 чоловік одночасно! Окремий танцювальний зал дозволять повною мірою створити атмосферу свята.

Банкетний зал "Едем" — це затишок і комфорт розкішних інтер'єрів, відмінний настрій і незабутні враження від проведеного банкету або корпоративу. Організація і проведення банкету — це наша спеціалізація. Ми готові організувати проведення банкету під Ваше індивідуальне замовлення. Наш банкетний зал здатний прийняти будь-яке святкування: весілля, корпоратив, день народження і ювілей, дитяче свято, концерт або творчий вечір. Зручне таксі доставить Вас зі свята додому. У нашому ресторані ми створили всі умови для проведення будь-яких урочистих подій.

Наші офіціанти, кухарі і адміністратори зроблять все для того, щоб це святкування запам'яталося Вам своєю пишністю на все життя! Хочете відсвяткувати весілля, ювілей, корпоратив, дитяче свято із справжнім розмахом? Тоді ресторан «Едем» чекає Вас! !
Дякуємо ,що зупинили свій вибір на ресторані «Едем».
З побажаннями приємного перебування
Адміністрація та персонал

 
Website builderuCoz