Saturday, 2022-06-25, 4:28 AM
Салам Алейкум
РесторанЗв'язокГалерея бару

З настанням сутiнкiв тисячi жителів старовинних кварталiв Дамаску, Бейрута, Багдада, Аммана i багатьох iнших великих і малих мiст Близького Сходу прямують в салони покурити кальян, або арабською - наргілю. Переважно це статечні літні чоловіки. На головах мелькають темно-червонi фески iз звисаючими кистями - мода, що прийшла з ХIХ столiття.
Всiвшись бiля маленьких столикiв - тарабез, вони жваво розмовляють на рiзноманiтнi теми. Як повелося, починають з полiтики, а закiнчують…пiзнiм вечором. Настрiй у відвiдувачів салону благодушний: кальян утихомирює. Прикладаючись до мундштука, люди розповiдають останнi анекдоти i смiшнi випадки, грають в нарди. Час вiд часу на столики подаються гiрка кава або мiцний чай.
Ну хiба можна порiвняти наргiлю з сигаретою? Куриво для нервових, психiчно неврiвноважених людей, що вiчно квапляться незрозумiло куди. Кальян - це фiлософiя, цiлий свiт. Але зрозумiти його по-справжньому можна лише в хорошiй компанii, основа якоi - чоловiче братерство i людська гiднiсть.
Хоча кальян першими завели турки-османи, араби вважають його своєю нацiональною традицiэю. I в сучасних сiм'ях "шишу" (так звучить наргiля на дiалектi) подають гостям пiсля фруктiв до чаю i кави. Причому палять i чоловiки, i жiнки, дають побалуватися навiть дiтям.
Тож запрошуємо i Вас вiдвiдати чудовий i незабутнiй смак Близького Сходу.


Меню


Про кальян


Традиції кальяно-
куріння
Львівська область, м.Пустомити, вул. Глинська 82А, контактні телефони:8(067)85-82-717; 8(067)858-27-17; e-mail: myedem@ukr.net
• Copyright "Салам Алейкум" © 2022 Усі права застережено

Website builderuCoz